Doğalgaz iletim verimliliği danışmanlık ihalesini DNV GL Ltd kazandı

Enerji Günlüğü – “Doğal Gaz İletim Sisteminde Enerji Verimliliği İçin Danışmanlık Hizmetleri İhalesi”ni DNV GL Ltd. Şti. kazandı.Enerji ve Tabii...

Doğalgaz iletim verimliliği danışmanlık ihalesini DNV GL Ltd kazandı

Enerji Günlüğü – “Doğal Gaz İletim Sisteminde Enerji Verimliliği İçin Danışmanlık Hizmetleri İhalesi”ni DNV GL Ltd. Şti. kazandı.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Dış İlişkiler ve Uluslararası Projeler Genel Müdürlüğü’nün “Doğal Gaz İletim Sisteminde Enerji Verimliliği İçin Danışmanlık Hizmetleri İhalesi”ni DNV GL Gemi Sınıflandırma Hzmetleri Ltd. Şti.’nin İzmir Şubesi kazandı. 

Danışman nitelikleri bazlı seçim yöntemiyle satın alınan hizmetle ilgili kontrat 30 Ocak 2019 tarihinde imzalandı. 263,500 Euro+KDV bedelle imzalanan kontrat karşılığında, belirtilen hizmet 14 ay devam ettirilecek. 

Kontrat çerçevesinde satın alınan danışmanlık hizmetleri kapsamında doğalgaz iletim sisteminde enerji tüketimi ve sistem işletimi optimizasyonu için ihtiyaç analizi ve fizibilite çalışması yapılması ve bu doğrultuda öneriler geliştirilmesi planlanıyor. 

Bu haber toplam 2782 defa okunmuştur

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, doğru imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.