1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Afşin-Elbistan A Termik bakım ve onarımdan geçecek

Afşin-Elbistan A Termik bakım ve onarımdan geçecek

Enerji Günlüğü - Afşin-Elbistan A Termik Santrali, dış tesis bakım ve onarımı için açık ihale usulü ile hizmet satın alacak. Elektrik Üretim...

Afşin-Elbistan A Termik bakım ve onarımdan geçecek

Enerji Günlüğü - Afşin-Elbistan A Termik Santrali, dış tesis bakım ve onarımı için açık ihale usulü ile hizmet satın alacak. 

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü (EÜAŞ) Afşin-Elbistan A Termik Santralı İşletme Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, Kahramanmaraş'taki Afşin-Elbistan A Termik santrali'nin Kül Kömür Sistemine ait mekanik ve bant vulkanize işlerinin bir yıl süreyle yapılması işi için hizmet satın alınacak.

İHALE YERİ VE TARİHİ 

İşe başlama tarihinden itibaren 1 yıl sürecek olan hizmet için ihale,  07.06.2016 Salı günü, saat 14:00'da EÜAŞ Afşin-Elbistan A Termik Santralı İşletme Müdürlüğü'nde gerçekleştirilecek.

Yerli ve yabancı tüm isteklilerin katılabileceği ihalede teklifler, ihale tarih ve saatine kadar EÜAŞ Afşin-Elbistan A Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, P.K:2 Çoğulhan Mahallesi - Afşin/KAHRAMANMARAŞ adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek.

İHALE DÖKÜMAN BEDELİ 100 TL

İhale dökümanı, idarenin adresinde görülebilecek ve 100 TRY (Türk Lirası)karşılığı EÜAŞ Afşin-Elbistan A Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, (Ticaret Servisi)- Afşin/KAHRAMANMARAŞ adresinden satın alınabilecek. İhale dokümanını posta yoluyla almak isteyenler, doküman bedelini Vakıfbank Afşin Şubesi IBAN No: TR87000150015800 7287757271 Ziraat Bankası Afşin Şubesi IBAN No:TR170001000390377120435440 yatırmak zorunda.

Ayrıca istekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler.

Önceki ve Sonraki Haberler