1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Aksa gürültü kirliliğine son veriyor

Aksa gürültü kirliliğine son veriyor

Enerji Günlüğü - Aksa, ses yalıtım kabinli jeneratörleri ile enerji ihtiyacını gürültü kirliliği yaratmadan karşılıyor.Elektrik kesintileri sırasında...

Aksa gürültü kirliliğine son veriyor

Enerji Günlüğü - Aksa, ses yalıtım kabinli jeneratörleri ile enerji ihtiyacını gürültü kirliliği yaratmadan karşılıyor.

Elektrik kesintileri sırasında devreye giren jeneratörlerin çıkardıkları yüksek ses gürültü kirliliğine yol açıyor. Jeneratörün motor performasını etkilemeden sessiz jeneratör üretmek ise uzmanlık gerektiriyor. Aksa Jeneratör, geliştirdiği kabinli sessiz jeneratörleri ile gürültü kirliliğinin önüne geçerken, jeneratörden tam performans almanızı sağlıyor.

ÇEVRECİ JENERATÖRLER

Aksa Jeneratör, doğalgaz yakıtlı jeneratörlerdeki 64 – 66 dB (desibel) ses seviyesiyle enerji kesintisi sırasında gürültü kirliliğinin önüne geçiyor. Diğer jeneratörlere göre daha az maliyetle elektrik enerjisi sağlayan doğalgaz yakıtlı jeneratörler, sessizliğinin yanı sıra çevreci yönüyle de dikkat çekiyor. 

Aksa Jeneratör, üretimde çıkan ambalaj atıklarını ve motor testlerinde çıkan atık yağları ayrı toplayarak lisanslı geri dönüşüm tesislerinde yeniden kullanıma kazandırıyor.

AÇIK DENİZDE KONFOR

Aksa Jeneratör’ün bünyesinde yer alan 4 ve 1050 arasında kW güce sahip marin jeneratörleri deniz seyahatlerinde enerji ihtiyacını karşılıyor. Düşük yakıt tüketimi ile de ön plana çıkan Aksa Marin Jeneratörler, özel ses izolasyon kabini sayesinde sessiz ve konforlu bir seyir imkanı sunuyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler