1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Başakşehir’de akaryakıt servis alanı satılacak

Başakşehir’de akaryakıt servis alanı satılacak

Başakşehir Belediyesi, Tatarcık Mahallesi’nde bakım ve akaryakıt servis arsası satacak. 

Başakşehir’de akaryakıt servis alanı satılacak

Enerji Günlüğü - Başakşehir Belediyesi, Tatarcık Mahallesi’nde bakım ve akaryakıt servis arsası satacak. 

İstanbul Başakşehir Belediye Başkanlığı, Tatarcık Mahallesi’nde bulunan 121/5 parsel numaralı, 4.439,80m2 yüzölçümündeki bakım ve akaryakıt servis alanı arsasını ihaleyle satacak. 

İhale 27 Ekim 2020 günü, saat 11.30’da; Başakşehir Belediye Başkanlığı, Belediye Encümen Salonu, Başak Mahallesi, 5. Etap, 1.Kısım, Akşemsettin Caddesi, No: 3, Başakşehir, İstanbul adresinde, kapalı teklif usulüyle yapılacak. 

İhale için 27.500.000 lira muhammen bedel belirlendi. İstekliler bu bedel üzerinden 825.000 lira geçici teminat yatıracaklar. 

İhale şartnamesi ve ekleri Başakşehir Belediye Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Başak Mahallesi, 5. Etap, 1. Kısım, Akşemsettin Caddesi, No: 3, Başakşehir, İstanbul adresinde ücretsiz görülebilecek ve aynı yerden 1.500 TL karşılığında temin edilebilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar Başakşehir Belediye Başkanlığı, Emlak ve İstimlak Müdürlüğü, Başak Mahallesi, 5. Etap, 1. Kısım, Akşemsettin Caddesi, No: 3, Başakşehir, İstanbul adresine sıra numaralı alındılar karşılığında verilmesi veya ihale saatinde ulaşacak şekilde postayla gönderilmesi gerekiyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler