1. HABERLER

  2. PETROL

  3. BOTAŞ’a Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

BOTAŞ’a Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

BOTAŞ, dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen, 2020 yılında 62’ncisi düzenlenen Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’nü (International Safety Awards) kazandı. 

BOTAŞ’a Uluslararası İş Güvenliği Ödülü

Enerji Günlüğü - BOTAŞ, dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen, 2020 yılında 62’ncisi düzenlenen Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’nü (International Safety Awards) kazandı. 

British Safety Council tarafından düzenli olarak her yıl düzenlenen ve farklı ülkelerden ve sektörlerden kurumların; iş sağlığı ve güvenliği konusundaki başarılarını ve iyi uygulamalarını değerlendiren Uluslararası İş Güvenliği Ödül Programı kapsamında BOTAŞ, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü (International Safety Awards) aldı.

Sağlık ve güvenlik alanındaki fark yaratan proje ve uygulamaları ile Kurumların kendilerini kanıtlamalarına ve diğer kurumlara örnek olmalarına fırsat tanıyan yarışmaya, dünya çapında her sektörden, her ölçekte kurum ve kuruluş katılmaktadır. Değerlendirmelerin bağımsız bir teknik ekip tarafından yapıldığı yarışmaya dünya genelinden firmalar farklı kategorilerde katılım sağlamaktadır.

 

Önceki ve Sonraki Haberler