1. HABERLER

  2. YENİLENEBİLİR

  3. JEOTERMAL

  4. Elazığ’da bir adet jeotermal kaynak ruhsatı verilecek

Elazığ’da bir adet jeotermal kaynak ruhsatı verilecek

Elazığ’da bir adet jeotermal kaynak sahasında arama ruhsatı verilecek. 

Elazığ’da bir adet jeotermal kaynak ruhsatı verilecek

Enerji Günlüğü - Elazığ’da bir adet jeotermal kaynak sahasında arama ruhsatı verilecek. 

Elazığ İl Özel İdaresi Encümeni, Sivrice ilçesine bağlı Abutahir Köyü mevkiinde yer alan 4.950ha genişliğindeki, L42-a3, a4 pafta numaralı jeotermal kaynak arama ruhsat sahası için ruhsat vermek üzere, açık teklif arttırma usulüyle ihale yapacak. 

İhale, 24 Aralık 2019 günü, saat 10.00’da, Elazığ İl Özel İdaresi Hizmet Binası, Kat:2, İl Encümeni Toplantı Salonu, Çaydaçıra Mahallesi, Emsal Sokak, No:9, Merkez, Elazığ adresinde yapılacak. 

İhale konusu arazi ruhsatı için 140.505,91 TL muhammen bedel ve bu bedel üzerinden 4.215,18 TL  geçici teminat tutarı belirlendi. 

İhale evrakı, mesai saatleri içinde, Elazığ İl Özel İdaresi Hizmet Binası, İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü, Kat:6, Çaydaçıra Mahallesi, Emsal Sokak, No:9, Merkez, Elazığ adresinde ücretsiz görülebilecek ve Elazığ İl Özel İdaresi Muhasebe Müdürlüğüne yatırılacak olan 2.000 TL karşılığında aynı adresten temin edilebilecek. 

İsteklilerin, tekliflerini en geç ihale günü, ihale saatine kadar Elazığ İl Özel İdaresi Hizmet Binası, Kat:2, İl Encümeni Toplantı Salonu, Çaydaçıra Mahallesi, Emsal Sokak, No:9, Merkez, Elazığ adresine teslim etmeleri gerekiyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler