1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Elektrik faturaları bayram sonrasına ertelendi

Elektrik faturaları bayram sonrasına ertelendi

Enerji Günlüğü - Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) İcra Başkanı Bekir Sami Güven, resmi tatil dolayısı ile vatandaşların mağdur olmaması için...

Elektrik faturaları bayram sonrasına ertelendi

Enerji Günlüğü - Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) İcra Başkanı Bekir Sami Güven, resmi tatil dolayısı ile vatandaşların mağdur olmaması için faturaların son ödeme tarihinde değişikliğe gittiklerini açıkladı. SEDAŞ, son ödemesi 24 Ekim 2012 gününe denk gelen faturalara sahip müşterilerinin, fatura son ödeme günlerini 30 Ekim 2012 Salı gününe öteledi. SEDAŞ, tahakkuk ve tahsilat ile abonelik işlemlerinin yapıldığı Abone-Net bilgi işlem programının 6 günlük resmi tatil süresince, bugün (23 Ekim 2012) saat 18:00 itibariyle bilgi işlem sistemi üzerinde kapatılacak olması nedeniyle, tüm elektrik faturalarının son ödeme gününü 30 Ekim 2012’ye uzattığını duyurdu.
SEDAŞ aynı zamanda 23 Ekim 2012 tarihindeki otomatik ödeme talimatı bulunan müşterileri için de son ödeme gününü 30 Ekim 2012 tarihine öteledi.
SEDAŞ İcra Başkanı Bekir Sami Güven, "Müşterilerimizin Bayram tatili ve resmi tatil günü nedeniyle mağduriyet yaşamamaları için böyle bir karar aldık. Tüm Kocaeli, Bolu, Sakarya ve Düzce İllerindeki müşterilerimizin Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutluyoruz" dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler