1. HABERLER

  2. ELEKTRİKLİ ARAÇLAR

  3. GO Sharing, Amsterdam pazarına hazırlanıyor

GO Sharing, Amsterdam pazarına hazırlanıyor

2023 yılında 1000 Yatırımlar Holding bünyesine katılan mobilite girişimi Go Sharing, 1 Nisan 2024 itibarıyla Hollanda’nın başkenti Amsterdam'da 600 adet filosuyla hizmet vermeye başlayacak.

GO Sharing, Amsterdam pazarına hazırlanıyor

Enerji Günlüğü - Avrupa'nın önde gelen paylaşımlı e-moped ve e-bisiklet hizmetleri sağlayıcısı GO Sharing, Amsterdam'da faaliyet göstermeye hazırlanıyor. Şirket, elektrikli mopedleri ile şehir sakinlerine çevre dostu, ekonomik ve hızlı ulaşım seçenekleri sunacak. 1000 Yatırımlar Holding GO Sharing’i 2023 yılında satın alarak bünyesine katmıştı.

“1 NİSAN İTİBARİYLE AMSTERDAM’YIZ”

BinBin ve GO Sharing CEO'su Mudzahid Beslija konu ile ilgili şunları söyledi: "Amsterdam gibi dinamik bir şehirde faaliyete geçmekten dolayı büyük bir heyecan duyuyoruz. Sürdürülebilir ve pratik ulaşım seçeneklerinin giderek artan önemini göz önünde bulundurduğumuzda, şirket olarak çevreci ve kullanıcı dostu mobilite çözümlerini daha yaygın olarak sunmanın gururunu yaşıyoruz. Amsterdam operasyonumuz, Avrupa'nın dört bir yanındaki kullanıcılarımıza bu değerleri sunma misyonumuzun bir parçası. 1 Nisan itibarıyla faaliyet gösterdiğimiz diğer şehirlerde olduğu gibi Amsterdam’da şehir yaşamının ayrılmaz bir parçası olmayı hedefliyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere yurt dışı operasyonlarımızda da edindiğimiz deneyim ve birikimle bu kez Amsterdam sakinlerinin daha temiz ve huzurlu bir şehirde seyahat etmelerini sağlamak için çaba sarf edeceğiz.”

 

Önceki ve Sonraki Haberler