1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. ICCI 2018 başlıyor

ICCI 2018 başlıyor

Enerji Günlüğü - 24. ICCI - Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 02-04 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerini...

ICCI 2018 başlıyor

Enerji Günlüğü - 24. ICCI - Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 02-04 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde ziyaretçilerini ağırlayacak.

Enerji sektörünün Avrasya'daki en önemli buluşması ICCI - Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı 02-04 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde "ICCI Powered by POWER-GEN" mottosuyla 24. kez düzenlenecek.

2 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan açılış töreninde, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, EPDK Başkanı Mustafa Yılmaz ve Sektörel Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Alexander Kühnel açılış konuşmalarını yapacaklar. Saat 19:00’da ise WOW Hotel’de Enerji Ödülleri sahiplerini bulacak.

FUARDA TARTIŞILACAK KONULAR

4 salonda düzenlenecek eş zamanlı oturumlarda Enerji Üretim Teknolojilerinde Yerlilik, Sürdürülebilir Enerji, Akıllı Şebekeler, Kömür Yakıtlı Güç Santrallerindeki Teknolojik Gelişmeler, Biyokütle ve Atık, Enerji Finansmanı, TANAP, TürkAkım ve LNG Terminallerinin Gelecekteki Etkileri, Nükleer Enerji, Elektrikli Araçlar ve Avantajları, Enerji ve Siber Güvenlik, Enerji Depolama ve Batarya Teknolojileri ve Çatı Tipi Güneş Santralleri konferansın bu yıl öne çıkan başlıkları arasında yer alıyor.  

Önceki ve Sonraki Haberler