1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. MAPEG bir maden sahasını tesis kurma şartıyla ruhsatlandıracak

MAPEG bir maden sahasını tesis kurma şartıyla ruhsatlandıracak

MAPEG, hukuki durumu sona eren bir adet maden sahası için ara/uç ürün üretim tesisi kurulması şartıyla ruhsat verecek. 

MAPEG bir maden sahasını tesis kurma şartıyla ruhsatlandıracak

Enerji Günlüğü - MAPEG, hukuki durumu sona eren bir adet maden sahası için ara/uç ürün üretim tesisi kurulması şartıyla ruhsat verecek. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), Bitlis ilinde bulunan ve hukuki durumu sona eren bir adet IV. Grup maden sahasını, ara/uç ürün üretim tesisi kurulması şartıyla, kapalı teklif-açık arttırma usulüyle, ihale edecek. 

İhalesi yapılacak sahanın ili, erişim numarası, ruhsat grubu, ihale şartnamesi, paftası, koordinat bilgisi, genişliği ve ihale tarihi MAPEG’in web sitesinde yayımlanacak olan ihale duyurusunda bildirilecek. 

İhale Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Atilla Şinasi Özdemir Konferans Salonunda yapılacak. 

İhale şartnamesi MAPEG’in web sitesinde görülebilecek. İhaleye katılmak isteyenler, bankaya yatırılması gereken 1.000 TL karşılığında katılım hakkı kazanacaklar. 

Teklifler, en geç ihale günü, 13.30-14.00 saatleri arasında Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Atilla Şinasi Özdemir Konferans Salonunda İhale Komisyonuna elden teslim edilecek. Postayla veya diğer yollarla yapılacak başvurular kabul edilmeyecek. 

İsteklilerin, taban ihale bedelinden az olmamak kaydıyla; teklif edilen ihale bedelinin en az %20’si kadar ihale teminatı yatırması gerekecek.

Önceki ve Sonraki Haberler