1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. MAPEG küçük maden sahasını komşu ruhsata ekleyecek

MAPEG küçük maden sahasını komşu ruhsata ekleyecek

MAPEG, bir adet küçük maden sahasını, komşu ruhsat sahalarından birine vermek için satışa çıkaracak.

MAPEG küçük maden sahasını komşu ruhsata ekleyecek

Enerji Günlüğü - MAPEG, Eskişehir’deki bir adet IV. grup küçük maden sahasını, komşu ruhsat sahalarından birine vermek için ihale yapacak. 

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), Eskişehir’de ER:1068505 sayılı bir adet IV. Grup küçük alan maden sahasını, mücavirindeki ruhsat sahiplerinden birine vermek üzere, ruhsat ihalesi yapacak. 

İhale konusu sahanın ili, erişim numarası, maden grubu, koordinat dökümleri, alanı ve taban ihale bedeli MAPEG’in web sitesinde, en geç ihale tarihinden 15 gün önce yayınlanacak. 

İhale 27 Haziran 2022 günü 09.00-09.30 saatleri arasında, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Atilla Şinasi Özdemir Konferans Salonu, Mevlana Bulvarı, No: 76, Beştepe, Yenimahalle, Ankara adresinde, İhale Komisyonu huzurunda yapılacak. Teklifler, ihale günü 09.00 ile 09.30 saatleri arasında doğrudan İhale Komisyonu’na teslim edilecek. Postayla veya başka yollarla yapılan başvurular geçersiz sayılacak. 
 
MAPEG’in internet sayfasında görülebilecek olan ihale şartnamesi için, bankaya 1.500 TL şartname bedeli yatırılması gerekecek. 

İstekliler taban ihale bedelinden az olmamak kaydıyla, teklif ettikleri bedelin en az %20’si kadar ihale teminatı yatıracaklar.