1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Schréder´den doğa kontrollü LED çözümü

Schréder´den doğa kontrollü LED çözümü

Enerji Günlüğü - Schréder'in yeni aydınlatma çözümü 'Doğa Kontrollü LED' ile minimum enerji tüketimi ve maksimum tasarruf elde edilebiliyor.Schréder,...

Schréder´den doğa kontrollü LED çözümü

Enerji Günlüğü - Schréder'in yeni aydınlatma çözümü 'Doğa Kontrollü LED' ile minimum enerji tüketimi ve maksimum tasarruf elde edilebiliyor.

Schréder, LED teknolojisine yeni bir bakış açısı getiriyor. Schréder'in ışık ve yüksek enerji tasarrufu sunan yeni aydınlatma çözümü 'Doğa Kontrollü LED' ile artık minimum enerji tüketimi, maksimum tasarruf elde edilebiliyor.

Çevre dostu olma özelliği ile öne çıkan 'Doğa Kontrollü LED' aydınlatma çözümü, spor etkinlikleri, tren garları, alışveriş merkezleri ve sanayi yapıları gibi çeşitli iç mekan ortamlarına uyarlanabiliyor.

Schréder geliştirdiği, "Doğa Kontrollü LED" aydınlatma çözümü, LED teknolojisinin tüm avantajlarını bir araya getiriyor, çok yüksek enerji tasarrufu sağlıyor, insanların sağlığı ve güvenliğini kombine ediyor.

Schréder'in yeni aydınlatma çözümü, özellikle LED armatürleri, günışığı sensörleri ve bir kontrol yönetim sistemini kombine ediyor. Kontrol sistemi sensörlerden aldığı verileri yorumluyor ve armatürler için otomatik olarak komutlara (DALI protokolü üzerinden) dönüştürüp, aydınlatma seviyesini değiştirebiliyor ve gereken yapay ışığı istenen miktarda sunuyor.Bu kontrol sistemi ile hem dim etme işlemi ile hem ihtiyaç duyulan seviyede ışık kullanımına ulaşmak için gereken mutlak enerji sağlanıyor, hem de her tür aşırı aydınlatma engellenmiş oluyor. Bu çözümün esnekliği ve kabiliyeti ile LED teknolojinin tüm avantajlarından faydalanılıyor ve ilk yatırım hızla geri alınabiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler