1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. SEDAŞ sistem çalışması yapacak

SEDAŞ sistem çalışması yapacak

Enerji Günlüğü - SEDAŞ, SAP CRM IS-U projesi kapsamında 8-15 Ocak 2018 tarihleri arasında sistem çalışması yapılacak.SEDAŞ'tan yapılan açıklamaya...

SEDAŞ sistem çalışması yapacak

Enerji Günlüğü - SEDAŞ, SAP CRM IS-U projesi kapsamında 8-15 Ocak 2018 tarihleri arasında sistem çalışması yapılacak.

SEDAŞ'tan yapılan açıklamaya göre, sistemsel altyapı yenileme ve geliştirme çalışmaları kapsamında müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla, SAP CRM IS-U projesi kapsamında 8-15 Ocak 2018 tarihleri arasında sistem çalışması yapılacak.

Bilişim altyapısında geliştirme sağlamak adına SEDAŞ Müşteri hizmetleri merkezlerinde  (MHM) yapılacak sistem çalışması nedeni ile 8 -15 Ocak 2018 tarihleri arasında geçici olarak bazı hizmetler bilişim sistemi üzerinden verilemeyecek. Ancak yapılan tüm başvurular, müşteri temsilcileri tarafından karşılanacak, müşterilerin başvuru dilekçeleri alınarak sistem üzerinden yapılması gereken işlemlerin, bilişim altyapısındaki sistem çalışmasının tamamlanması ile gerçekleştirileceği hakkında müşterilere bizzat gerekli bilgilendirmeler de sağlanacak.

8 -15 Ocak 2018 tarihleri arasında  geçici olarak, yeni abonelik, kaçak tespit tutanağına bağlanmış olan faturaların taksitlendirme ve tahsilatı, kaçak faturasının PTT noktalarına ödenmesi, sayaç okuma ve sökme-takma işlemleri dışındaki talep, ihbar ve şikâyetler için Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetleri Merkezleri ve Web Sitesinden SEDAŞ’ın hizmetleri sürdürülmeye devam edilecek.

 

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler