1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Şırnaklı Özakman Petrol’e 15 Cargo çekici

Şırnaklı Özakman Petrol’e 15 Cargo çekici

Enerji Günlüğü - Şırnak’ta faaliyet gösteren Özakman Petrol Nakliyat’ın tercihi de Ford Cargo’dan yana oldu.Özakman Petrol, araç filosunu 15 adet...

Şırnaklı Özakman Petrol’e 15 Cargo çekici

Enerji Günlüğü - Şırnak’ta faaliyet gösteren Özakman Petrol Nakliyat’ın tercihi de Ford Cargo’dan yana oldu.Özakman Petrol, araç filosunu 15 adet Ford Cargo 1838T çekici ile büyüttü. Cargo’lar, satışı gerçekleştiren Diyarbakır Otomotiv tesislerinde düzenlenen törenle, Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Ford Otosan Kamyon İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kınay ve Diyarbakır Otomotiv’in sahibi Mahmut Odabaşı tarafından Özakman Petrol Nakliyat’ın sahibi Kamil Akman’a teslim edildi.

Şirket sahibi Kamil Akman Ford Cargo 1838T çekici tercih nedenini, “Cargo’lar, bölgedeki yol şartlarında dayanıklılığı ile dikkatimizi çekti. Bir süre test aracı olarak kullanarak denedik, düşük yakıt tüketimi de Cargo’nun cazibesini arttırdı” diye açıkladı. Akman, sözlerine şöyle devam etti: “Dayanıklılığı ve düşük yakıt tüketiminin yanı sıra Cargo’lara çok uygun kredi imkanları ile sahip olmak da bizi mutlu etti. Faaliyet gösterdiğimiz tüm güzergahlarda satış sonrası hizmetlerinin olması ise güven duygumuzu pekiştirdi. Bu nedenle Ford Cargo sahibi olmak bizim için kaçınılmaz hale geldi.”

Satışı gerçekleştiren Diyarbakır Otomotiv’in sahibi Mahmut Odabaşı da, “Hizmet kalitemizi arttırmak için yatırımlarımıza devam ediyoruz” diyerek, Cargo müşterileri için tasarlanmış 3S Plaza inşaatının hızla devam ettiğini ve birkaç ay sonra hizmete açacaklarını söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler