1. HABERLER

  2. PETROL

  3. SOCAR yılın en itibarlı enerji markası seçildi

SOCAR yılın en itibarlı enerji markası seçildi

SOCAR Türkiye, The ONE Awards’ta ‘Yılın İtibarlısı Ödülü’ne layık görüldü. 

SOCAR yılın en itibarlı enerji markası seçildi

Enerji Günlüğü - SOCAR Türkiye, The ONE Awards’ta ‘Yılın İtibarlısı Ödülü’ne layık görüldü. 

Yıl içinde itibarını en çok artıran markaların belirlendiği The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri, 9 Ocak 2020 Perşembe günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu. 50’yi aşkın kategorinin değerlendirildiği The ONE Awards’da SOCAR Türkiye, enerji alanında Yılın İtibarlısı Ödülü’ne layık görüldü.

The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri töreninin 6’ncısı, geniş bir katılımla 9 Ocak Perşembe gecesi Raffles İstanbul’da gerçekleştirildi. Marketing Türkiye’nin Akademetre Research & Strategic Planning Company ile gerçekleştirdiği araştırmada, enerji kategorisinde birinciliğe layık görülen SOCAR Türkiye’nin ödülünü şirket adına, Dış İletişim Grup Koordinatörü Özlem Kaya ve Pazarlama İletişimi Grup Koordinatörü Zara İbrahimzade aldı.

“İTİBAR GÖRMEK ÇOK DEĞERLİ BİR ÖDÜL”
SOCAR Türkiye Kurumsal İletişim Başkanı Murat LeCompte, “Enerji zorlu ve büyük ölçekli yatırımları gerektiren bir alan. Bugüne kadar Türkiye’ye yaptığımız yatırımların toplamı 16 milyar dolara ulaştı; tüm projelerimiz tamamlandığında bu rakam 19,5 milyar dolar olacak. Türkiye’de ana yatırımlarını petrokimya, rafinaj, doğalgaz ticaret ve dağıtımında yoğunlaştıran SOCAR Türkiye olarak, toplum içinde itibar görmek bizim için çok değerli bir ödül. Bizi ‘Yılın İtibarlısı’ seçen herkese ve şirketimizi buraya taşıyan tüm çalışma arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler