1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Total istasyonlarında tuvalet hijyeni artırıldı

Total istasyonlarında tuvalet hijyeni artırıldı

Enerji Günlüğü - Total, tamamen doğal “Ozon Uygulaması” ile istasyon tuvaletlerinde maksimum hijyen sağlamaya başladı.Akaryakıt şirketi Total Oil...

Total istasyonlarında tuvalet hijyeni artırıldı

Enerji Günlüğü - Total, tamamen doğal “Ozon Uygulaması” ile istasyon tuvaletlerinde maksimum hijyen sağlamaya başladı.

Akaryakıt şirketi Total Oil Türkiye A.Ş, istasyon tuvaletlerinde ‘Ozon Uygulaması’nı hayata geçirdi. Total’in bu yeni teknolojik çalışması, istasyonlardaki tuvaletlerde mikropları yok ederek hijyen sağlıyor. Ayrıca tuvalet içerisindeki bakteri oluşumunu engelleyerek, kötü kokuları da yok ediyor.

Total Oil Türkiye A.Ş Satış Direktörü Göker Gürkaya uygulamayla ilgili olarak, “Türkiye çapındaki 500’e yakın istasyonumuzda ziyaretçilerimizin konfor ve mutluluğunu her şeyin üzerinde tutuyoruz. Total olarak, sektörde ozonla hijyen uygulamasını hayata geçiren ilk şirket olmaktan ötürü gururluyuz.” ifadesini kullandı.

Bu uygulama dünyada sağlık sektörü başta olmak üzere; gıda koruması, su dezenfeksiyonu, diş hekimliği gibi birçok alanda kullanılıyor. Yeditepe Üniversitesi tarafından Total için yapılan araştırma sonuçlarına göre de %100’e yakın dezenfeksiyon sağlandığı görüldü.

 
Önceki ve Sonraki Haberler