1. HABERLER

  2. PETROL

  3. TPAO Adıyaman’da ham petrol taşıma hizmeti alacak

TPAO Adıyaman’da ham petrol taşıma hizmeti alacak

TPAO, 36 ay içinde gerçekleştirilmek üzere toplam 14.711 bin ton-km ham petrol taşıma ve boşaltma hizmeti satın alacak. 

TPAO Adıyaman’da ham petrol taşıma hizmeti alacak

Enerji Günlüğü - TPAO, 36 ay içinde gerçekleştirilmek üzere toplam 14.711 bin ton-km ham petrol taşıma ve boşaltma hizmeti satın alacak. 

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Adıyaman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı üretim sahalarına, 14.711,169 bin ton-km ham petrolü 36 ay içinde tankerlerle taşıma ve boşaltma hizmeti satın almak için açık ihale usulüyle, ihale yapacak. 

İhale, 20 Mayıs 2021 günü, saat 14.30’da, Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü, Sıtkı Sancar Küçük VIP Toplantı Salonu, Söğütözü Mahallesi, 2180. Cadde, No:10, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale evrakı Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü’ne ait web sitesinden indirilebilecek. 400 TL tutarındaki şartname bedelinin bankaya yatırılması gerekecek. 

Tekliflerin ihale günü, ihale saatine kadar Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü, Yeni İhale Salonu, Söğütözü Mahallesi, 2180. Cadde, No:10, 06530, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya aynı adrese iadeli taahhütlü postayla ulaştırılması gerekiyor. 

İsteklilerin mesleki ve teknik yeterlilik belgeleri ile iş deneyimi belgelerini ibraz etmeleri ve teklif tutarının %3’ü kadar geçici teminat vermeleri de gerekiyor. 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler