1. HABERLER

  2. PETROL

  3. TPAO elektrifikasyon hizmeti alacak

TPAO elektrifikasyon hizmeti alacak

TPAO, Batman’da elektrifikasyon işlerinin yapımı için hizmet satın alacak. 

TPAO elektrifikasyon hizmeti alacak

Enerji Günlüğü - TPAO, Batman’da elektrifikasyon işlerinin yapımı için hizmet satın alacak. 

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) 18 ay süreyle 58 eleman, 11 adet sürücüsüz pikap ve 2 adet sepetli araçla Batman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı mevcut ve yeni açılacak olan tüm ham petrol, doğalgaz, karbondioksit gazı ile tatlı su üretim sahaları ve istasyonları olmak üzere bütün üretim sahalarının elektrifikasyon işlerinin yapımıyla ilgili hizmet satın almak için açık ihale usulüyle, ihale yapacak. 

İhale, 15 Haziran 2020 günü, saat 14.30’da, Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü, Tedarik ve Lojistik Dairesi Başkanlığı, İhale Salonu, Söğütözü Mahallesi, 2180. Cadde, No:10, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale evrakı Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü, Tedarik ve Lojistik Daire Başkanlığı, 6. Kat, Oda No: 616, Söğütözü Mahallesi, 2180. Cadde, No:10, Çankaya, Ankara adresinde ücretsiz görülebilecek ve bankaya yatırılması gereken 250 TL karşılığında aynı adresten satın alınabilecek. 

Tekliflerin ihale günü, ihale saatine kadar Türkiye Petrolleri Genel Müdürlüğü, Yeni İhale Salonu, Söğütözü Mahallesi, 2180. Cadde, No:10, 06530, Çankaya, Ankara adresine teslim edilmesi veya aynı adrese iadeli taahhütlü postayla ulaştırılması gerekiyor. 

İsteklilerin mesleki ve teknik yeterlilik belgeleri ile iş deneyimi belgelerini ibraz etmeleri ve teklif tutarının %3’ü kadar geçici teminat vermeleri de gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler