1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Akçansa Genel Müdürlüğüne Şahap Sarıer atandı

Akçansa Genel Müdürlüğüne Şahap Sarıer atandı

Enerji Günlüğü -  Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Akçansa'da Genel Müdürlük görevine Şahap Sarıer atandı.Sabancı...

Akçansa Genel Müdürlüğüne Şahap Sarıer atandı

Enerji Günlüğü -  Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Akçansa'da Genel Müdürlük görevine Şahap Sarıer atandı.

Sabancı Holding Sanayi Grup Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Akçansa ve Çimsa şirketlerinde yeni atamalar yapıldı. Akçansa Genel Müdürlüğü görevine, Çimsa’da Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Şahap Sarıer atandı.

AKÇANSA VE ÇİMSA'DA YENİ GÖREVLENDİRMELER

Ayrıca, yeni görevlendirmeler çerçevesinde, Sabancı Holding’de Planlama, Raporlama ve Finansman Direktörü olarak görev yapmakta olan Tülin Şağul Akçansa Mali Koordinatörlüğü’ne, Çimsa İç Anadolu Bölge Satış Direktörü (Kayseri, Niğde ) olarak görev yapan Caner Türkyener Çimsa Genel Müdür Yardımcılığı’na (Hazır Beton), İç Anadolu Bölge Satış Direktörü (Eskişehir, Ankara, Afyon) olarak görev yapan Cem Talay Genel Müdür Yardımcılığı’na (Gri Çimento Satış ve Pazarlama) atandı. Ayrıca Akçansa’da Finans’tan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine de Steffen Schebesta getirildi.

ŞAHAP SARIER KİMDİR

Şahap Sarıer, Dokuz Eylül Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 1993 yılında mezun olmuş, 2001 yılında Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA programını tamamlamıştır. Topluluğumuza 1995 yılında katılan Şahap Sarıer, 1995-2004 yılları arasında Betonsa’da sırasıyla İnşaat Mühendisi, İşletme Şefi ve Bölge Müdürü, 2004-2006 yılları arasında Karçimsa Şirket Müdürü ve 2006 yılından itibaren Çimsa’da sırasıyla Hazır Beton Agrega Genel Müdür Yardımcılığı, Çimento Üretim Genel Müdür Yardımcılığı, Gri Çimento Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş olup, son olarak Gri Çimento Satış Pazarlama Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmekteydi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler