Alpet İkmal Direktörü Enver Kayıkcı oldu

Alpet’te İkmal Direktörü olarak görevine enerji sektörünün deneyimli isimlerinden Enver Kayıkcı getirildi. 

Alpet İkmal Direktörü Enver Kayıkcı oldu

Enerji Günlüğü - Alpet’te İkmal Direktörü olarak görevine enerji sektörünün deneyimli isimlerinden Enver Kayıkcı getirildi. 

Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli akaryakıt dağıtım şirketi Alpet, insan kaynaklarını güçlendiriyor. Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle enerji sektörünün deneyimli isimlerinden Enver Kayıkcı, Alpet’te İkmal Direktörü olarak görevine başladı.

Yeni görevinde Alpet’in sahip olduğu veya hizmet aldığı tüm tesis ve terminallerin ikmal ve stok yönetimini gerçekleştirecek olan Enver Kayıkcı, ihtiyaç duyulan petrol ürünlerinin tedariğinin yanı sıra  uluslararası piyasalardaki ürün-fiyat hareketlerinin takibi, satın alma ve satış operasyonlarını yürütecek. Enver Kayıkcı, hizmet veya ürün satın alınan veya satım yapılan diğer akaryakıt dağıtım şirketleriyle olan tüm hizmet ve operasyonları da Alpet adına yönetecek.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunu olan Enver Kayıkcı, BP Akaryakıt, BP Gaz ve Çalık Enerji gibi sektörün önemli kurumlarında üst düzey görevlerde bulundu. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde akaryakıt ikmal operasyonlarını yöneten Kayıkcı, İsviçre merkezli bir firmanın Irak’daki Musul, Kerkük ve Baji şehirlerinde tedarik ve satış süreçleriyle Türkmenistan petrollerinin Hazar Denizi-Karadeniz hattında ikmali ve ürünlerin pazarlanması çalışmalarında bulundu. 

Önceki ve Sonraki Haberler