1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Anel Elektrik Bakü’de üstlendiği işin sözleşmesini imzaladı

Anel Elektrik Bakü’de üstlendiği işin sözleşmesini imzaladı

Anel Elektrik, Tekfen İnşaat ile Bakü’deki Vergiler Bakanlığı Genel Merkez Binası elektrik ve mekanik işleri için anlaştığı 13,7 milyon dolarlık sözleşmeyi imzaladı.

Anel Elektrik Bakü’de üstlendiği işin sözleşmesini imzaladı

Enerji Günlüğü - Anel Elektrik, Tekfen İnşaat ile Bakü’deki Vergiler Bakanlığı Genel Merkez Binası elektrik ve mekanik işleri için anlaştığı 13,7 milyon dolarlık sözleşmeyi imzaladı.

Anel Elektrik Proje Taahhüt ve Ticaret AŞ, Bakü’de yapılacak Vergiler Bakanlığı Genel Merkez Binası elektrik ve mekanik işlerini 13,7 milyon dolar ücretle üstlenmişti. Azerbaycan Cumhuriyeti’nin başkenti Bakü’de yapılacak olan Vergiler Bakanlığı Genel Merkez Binası elektrik ve mekanik işleri için projenin ana yüklenicisi Tekfen İnşaat ve Tesisat AŞ ile sözleşme görüşmeleri tamamlandı ve sözleşme 06 Eylül 2019 tarihinde (bugün) imzalandı. 

Proje 2 bodrum, 34 normal kat ve 44.270 m2 inşaat alanı bulunan; çalışma alanları, spor salonu ve restoran alanları içeren bir ofis yapısı ile konferans salonu, kafeterya ve lobiyi kapsayan Podium yapısından oluşuyor. Toplam bedeli KDV hariç 13.700.000 dolar olan projenin 2020 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler
İlgili Haberler