1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den kampanya

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den kampanya

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, QNB Finansbank ile yaptığı iş birliğiyle müşterilerinin elektrik faturalarında 50 TL’ye kadar geri ödeme yapacak.

Aydem Perakende ve Gediz Perakende’den kampanya

Enerji Günlüğü - Aydem Perakende ve Gediz Perakende, ödemelerini Kassa Finansbank e-Cüzdan üzerinden gerçekleştirecek tüm müşterilerine, 50 TL üst limit olmak üzere faturalarının yarısını e-cüzdan hesaplarına geri yükleyecek. 

Aydem Perakende ve Gediz Perakende, müşterilerine sunduğu ödeme kanallarını çeşitlendirmek ve fatura ödemelerinde kolaylık sağlamak amacıyla QNB Finansbank ile yaptığı iş birliğiyle; ödemelerini Kassa Finansbank e-Cüzdan üzerinden gerçekleştirecek tüm müşterilerin, 50 TL üst limit olmak üzere faturalarının yarısının e-cüzdan hesaplarına geri yükleneceğini duyurdu.  

Tüm abone gruplarındaki Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri, 30 Haziran 2022 tarihine kadar Kassa mobil uygulaması içerisinden gerçekleştirecekleri fatura ödemelerinin yarısını, maksimum 50 TL’ye kadar, Kassa mobil uygulaması içerisindeki e-Cüzdan hesaplarına geri ödeme olarak alabilecek. 

CEP TELEFONU UYGULAMASI İLE UYGULAMADAN YARARLANILABİLECEK

Bu fırsattan yararlanmak isteyen müşteriler, uygulama mağazalarında yer alan ( App Store / Google Play Store ) Kassa uygulamasını cep telefonlarına indirip e-Cüzdan hesaplarını aktifleştirerek kampanyadan faydalanabilecek. E-Cüzdan hesaplarını aktifleştiren müşteriler, hesaplarına TL yüklemesi yaptıktan sonra fatura ödemelerini bu hesaptan gerçekleştirerek kampanyaya otomatik olarak katılım sağlayabilecekler.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere, Aydem Perakende ve Gediz Perakende hizmet noktalarından ve 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilecek.