1. HABERLER

  2. PETROL

  3. BP Türkiye’ye yeni pazarlama müdürü

BP Türkiye’ye yeni pazarlama müdürü

Enerji Günlüğü - BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürlüğü görevine Dilek Ergenekon atandı. BP Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, Dilek...

BP Türkiye’ye yeni pazarlama müdürü

Enerji Günlüğü - BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürlüğü görevine Dilek Ergenekon atandı. 

BP Türkiye’den yapılan açıklamaya göre, Dilek Ergenekon, BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürlüğü görevine atandı. 11 Nisan itibariyle bu göreve getirilen Ergenekon, BP’nin akaryakıt faaliyetlerinde kurumsal marka kimliği, stratejik ve taktiksel pazarlama programlarının geliştirilmesi ve yönetimi gibi sorumluluklar üstlenecek. 

Dilek Ergenekon ayrıca, müşteri ilişkileri yönetimi, müşteri sadakat programları, ürün yönetimi ve marka koordinasyonu gibi faaliyetleri de yürütecek. Ergenekon, bu görevinde BP Avrupa ve Güney Afrika Bölgesi Pazarlama Müdürü’ne raporluyor olacak ve bu bölgenin yönetim ekibinde yer alacak.

Dilek Ergenekon, İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği alanında lisans eğitimini tamamlayarak, Marmara Üniversitesi Üretim Yönetimi ve Pazarlama alanında yüksek lisans yaptı. BP Türkiye’deki yeni görevinden önce Sütaş firmasında Pazarlama Direktörü olarak çalışan Ergenekon, daha önceki yıllarda da Pepsico ve Ülker gibi ulusal ve uluslararası şirketlerin bünyesinde görev aldı.

Önceki ve Sonraki Haberler