1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Diyarbakır Tekstil İhtisas OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Diyarbakır Tekstil İhtisas OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Diyarbakır Tekstil İhtisas OSB, YG-AG elektrik şebekesi ve ENH yapım işi için hizmet satın alacak. 

Diyarbakır Tekstil İhtisas OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Enerji Günlüğü - Diyarbakır Tekstil İhtisas OSB, YG-AG elektrik şebekesi ve ENH yapım işi için hizmet satın alacak. 

Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Organize Sanayi Bölgesi’ne ait yüksek gerilim (YG) ve alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi ile enerji nakil hattı (ENH) yapım işini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 21 Kasım 2019 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu iş için 13.456.000 TL keşif bedeli ve 403.000 TL de geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı takdirde işi 30 Kasım 2021 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor. 

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Diyarbakır Tekstil İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Selahaddin Eyyubi Mahallesi, Şanlıurfa Yolu 1. Km, Sanayi ve Teknoloji Hizmet Binası, 2. Kat, Bağlar, Diyarbakır adresinde görülebilecek ve 400 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek. 

Önceki ve Sonraki Haberler