1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. DKV`ye iki kadın yönetici

DKV`ye iki kadın yönetici

Enerji Günlüğü - Alman firması DKV, Türkiye temsilciliğinin yönetimine Zeynep Selen Almaleh ve Deniz Çokcoş Sezer'i getirdi.Lojistik firmalarına, aralarında...

DKV`ye iki kadın yönetici

Enerji Günlüğü - Alman firması DKV, Türkiye temsilciliğinin yönetimine Zeynep Selen Almaleh ve Deniz Çokcoş Sezer'i getirdi.

Lojistik firmalarına, aralarında ucuz akaryakıt tedarikine imkan veren DKV Kart'ın da bulunduğu hizmetler sunan Alman firması DKV, Türkiye ofisinde yeniden yapılanmaya gitti. Bundan böyle DKV Türkiye, iki liderin yönetiminde yoluna devam edecek. Türkiye Ülke Müşteri İlişkileri ve Operasyonları Müdürlüğü'ne Zeynep Selen Almaleh, Türkiye Ülke Satış Müdürlüğü'ne Deniz Çokcoş Sezer atandı.

Son 10 yılda lojistik sektörünün farklı alanlarında deneyim edinen Almaleh ve Sezer, DKV Türkiye'nin müşterisine yeni hizmetler sunması ve katma değerli hizmetlerini çeşitlendirmesinden sorumlu olacak.

Öte yandan DKV, Avrupa'da 40 bini aşan istasyonda nakit para olmaksızın ve indirimli şekilde akaryakıt alımına olanak DKV Kart'ın Rusya'da da kullanımı için çalışmaların başlatıldığını duyurdu.

DKV Türkiye'nin faturalandırma sistemi de 2015'te değişiyor. Buna göre üst yönetim için özet, muhasebe ve filo yöneticileri için kendilerini ilgilendiren başlıklarda ayrıntılandırılmış dökümler hazırlanabilecek.

DKV tamamen yenileyeceği Türkçe İnternet sitesi ile nakliye şirketlerinin şoförlere alım limiti koyabilmelerini, yeni mobil uygulaması ile tüm Avrupa'daki akaryakıt fiyatları ve istasyonların yerlerini karşılaştırabilmelerini sağlayacak.

Önceki ve Sonraki Haberler