1. HABERLER

  2. ETKİNLİKLER

  3. Enerji İletişim Zirvesi’nin ilki gerçekleştirildi

Enerji İletişim Zirvesi’nin ilki gerçekleştirildi

Enerji sektöründe iletişimin her yönüyle masaya yatırıldığı Enerji İletişim Zirvesi’nin ilki Enerji İletişim Grubu (EİG) tarafından Ankara’da gerçekleştirildi.

Enerji İletişim Zirvesi’nin ilki gerçekleştirildi

Enerji Günlüğü - Enerji sektöründe iletişimin her yönüyle masaya yatırıldığı Enerji İletişim Zirvesi’nin ilki Enerji İletişim Grubu (EİG) tarafından Ankara’da gerçekleştirildi.

Enerji İletişim Grubu (EİG) tarafından ilki düzenlenen Enerji İletişim Zirvesi, Ankara'da gerçekleştirildi. Zirvede; iletişimde dijitalleşme, kriz yönetimi, müşteri ve çalışan deneyimi, müşteri memnuniyetinin ve kurumsal itibarın ölçümlenmesine ilişkin örnekler, şirketlerin sürdürülebilirliği ve kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin rolü ile kurumsal iletişimin önemi gibi konulara değinildi.

AÇILIŞ KONUŞMASINI ENERJİ BAKANI DÖNMEZ YAPTI

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, yaptığı açılış konuşmasında enerji sektöründe iletişimin önemine değinerek, “İletişimi yaptığınız işin daha iyi anlaşılması, toplumun sizleri daha iyi anlaması açısından bir ayna olarak görün. O aynaya ne yansıtırsanız hedef kitleniz onu görür. Algıyı, tutumları, farkındalık ve bilinç düzeylerini sürekli ölçmek ve değerlendirmek zorundayız. Araştırmayı ya da günlük hayatta tabirle halkın nabzını tutmayı işimizin merkezine koymak zorundayız” dedi. 

Sektörün doğru anlaşılmasına da vurgu yapan Bakan Dönmez, sözlerini şöyle sürdürdü: “7 gün 24 saat, kar, kış demeden, bazen bayram günlerinde bile mesai yapan, en özel anlarında ailesinin yanında olamayan, anne babasının yanına gidemeyip arıza bakım nöbetlerine kalan binlerce çalışanımız var. Biz bu ülkenin en fedakâr, en çok ülkesini seven çalışanlarına sahibiz. Sektörümüzün belkemiğini oluşturan bu emek yoğun yapıyı doğru bir şekilde anlatmalıyız. Enerjinin evimize hangi koşullar altında geldiğini, arkasındaki emeği vatandaşlarımıza anlatmalıyız. İşte o zaman enerjinin hayatlarımıza kattığı anlam daha iyi anlaşılacaktır.”

 

Önceki ve Sonraki Haberler