1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Jeep 3 elektrikli modelini sergiledi

Jeep 3 elektrikli modelini sergiledi

Jeep, üç elektrikli modeli elektrikli hibrit Wrangler 4xe, Renegade 4xe ve Compass 4xe’i ilk kez sergiledi.

Jeep 3 elektrikli modelini sergiledi

Enerji Günlüğü - Jeep, üç elektrikli modeli elektrikli hibrit Wrangler 4xe, Renegade 4xe ve Compass 4xe’i ilk kez sergiledi.

Jeep, şimdiye kadar üretilen en verimli ve çevre dostu modellerini ABD’de düzenlenen Tüketici Elektroniği Fuarı -CES 2020’de ilk kez gösterdi. Markanın fuarda sergilediği şarj edilebilir elektrikli hibrit Wrangler 4xe, Renegade 4xe ve Compass 4xe, Jeep’in 2022 yılına kadar tüm modellerinde elektrikli versiyonlarını devreye alma planının ilk adımını temsil ediyor. Markanın ayrıca CES 2020 süresince düzenlediği “Jeep 4x4 Adventure VR Experience” etkinliğiyle, elektrikli Wrangler 4xe modeli oldukça gerçekçi bir sanal deneyim eşliğinde ziyaretçiler tarafından test edildi. 

jeep3.jpg

jeep2-001.jpg

ÇEVRE DOSTU PREMİUM TEKNOLOJİ

Performans ve 4x4 kabiliyetleriyle sürüş güvenliğini bir üst seviyeye çıkarmayı hedefleyen Jeep’in elektrikli hibrit araçları, daha yüksek tork üretimi, anında gelen motor tepkileriyle asfaltta daha fazla sürüş keyfi ve asfalt dışı yollarda daha etkin bir performans vadediyor. “yeşil- çevre dostu premium teknoloji” konusunda öncü olma misyonuyla hareket eden Jeep’in, gerek performans gerekse 4x4 yetenekleriyle öne çıkacak olan 4xe logolu üç yenilikçi Jeep modeli, aynı zamanda FCA’nın 2020 yılına kadar 30 adedin üzerinde elektrikli araç lanse etme taahhüdünün de bir parçasını oluşturuyor.

 

Önceki ve Sonraki Haberler