1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Maraş Onikişubat’ta akaryakıt istasyonu arsası satılacak

Maraş Onikişubat’ta akaryakıt istasyonu arsası satılacak

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde bir adet akaryakıt ve servis istasyonu arsası satışa çıkarılacak. 

Maraş Onikişubat’ta akaryakıt istasyonu arsası satılacak

Enerji Günlüğü - Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde bir adet akaryakıt ve servis istasyonu arsası satışa çıkarılacak. 

Kahramanmaraş ilinin Onikişubat ilçesinde Karamanlı Mahallesi’nde 5872 nolu ada üzerinde 10 nolu parselde bulunan, Belediye’ye ait; 2.005,15m2 genişliğindeki akaryakıt ve servis istasyonu arsası, kapalı teklif ihale usulüyle satışa çıkarılacak. İhale konusu arsa daha önce de birkaç kez ihaleye çıkarılmıştı. 

İhale edilecek olan arsanın muhammen bedeli 3.248.343 TL olarak belirlendi. Buna istinaden istekilerin, ihale saatinden önce, 97.450 TL geçici teminat yatırmaları gerekecek. Arsa için daha önceki ihalede 3.649.373 TL muhammen bedeli belirlenmişti. 

İhale, 26 Kasım 2019 günü, saat 14.20’de Onikişubat Belediyesi, Encümen Toplantı Salonu, Akçakoyunlu Mahallesi, Şekerdere Caddesi, No: 18/1 Onikişubat, Kahramanmaraş adresinde yapılacak. 

İhale evrakı, Onikişubat Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğünde mesai saatleri içinde ücretsiz görülebilecek ve 100 TL karşılığında aynı yerden satın alınabilecek. 

Tekliflerin en geç ihale günü, saat 12.00’ye kadar Onikişubat Belediyesi, Mali Hizmetler Müdürlüğü, Gelir Tahakkuk Servisine ulaştırılması gerekiyor. 

Önceki ve Sonraki Haberler