1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Muğla-Milas OSB YG-AG şebekesi ve enerji nakil hattı yaptıracak

Muğla-Milas OSB YG-AG şebekesi ve enerji nakil hattı yaptıracak

Muğla-Milas OSB, YG-AG elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı inşaatı yapım işi için hizmet satın alacak. 

Muğla-Milas OSB YG-AG şebekesi ve enerji nakil hattı yaptıracak

Enerji Günlüğü – Muğla-Milas OSB, YG-AG elektrik şebekesi ve enerji nakil hattı inşaatı yapım işi için hizmet satın alacak. 

Muğla-Milas Organize Sanayi Bölgesinin (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Organize Sanayi Bölgesine ait yüksek gerilim (YG) ve alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi ile enerji nakil hattı (ENH) yapım işini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 21 Mayıs 2019 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu işi için 3.816.045 TL keşif bedeli ve 114.481,35 TL de geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı taktirde işi 30 Kasım 2019 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor. 

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Muğla Milas Organize Sanayi Bölgesi, Müteşebbis Heyet Başkanlığı, Hayıtlı Mahallesi, 23 Nisan Bulvarı, No: 172, MİTSO Binası, Milas, Muğla adresinde görülebilecek ve 400 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mah., Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek. 

Önceki ve Sonraki Haberler