1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Petrol Arama Çalıştayı’nın sponsoru Shell olacak

Petrol Arama Çalıştayı’nın sponsoru Shell olacak

Enerji Günlüğü - Türkiye Petrol Jeologları Derneği tarafından Kayseri’de düzenlenecek olan ve çok sayıda ülkeden saygın akademisyen ve uzmanların...

Petrol Arama Çalıştayı’nın sponsoru Shell olacak

Enerji Günlüğü - Türkiye Petrol Jeologları Derneği tarafından Kayseri’de düzenlenecek olan ve çok sayıda ülkeden saygın akademisyen ve uzmanların da katılacağı  “Kuzey Gondwana Paleozoiği ve Petrol Potansiyeli Paleozoik Üzerine Yeni Açılımlar” çalıştayı, Shell’in sponsorluğunda gerçekleştirilecek. Kayseri Hilton Oteli’nde 9-14 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlenecek olan “Kuzey Gondwana Paleozoiği ve Petrol Potansiyeli Paleozoik Üzerine Yeni Açılımlar” çalıştayı, farklı ülkelerden saygın akademisyen ve uzmanları bir araya getirecek.

Türkiye Petrol Jeologları Derneği tarafından organize edilen uluslararası çalıştayda, jeoloji ve petrol arama ana başlıkları altında birçok konu ele alınacak. Çalıştayda “Petrol Sistemleri”, “Deniz Seviyesi Değişiklikleri ve Paleolitik İlklim”, “Geleneksel Olmayan Kaynaklar ve Sıcak Şist” gibi oturumlar düzenlenecek. Jeoloji profesörleri ve büyük ölçekli uluslararası projelerde görev alan uzmanların katılacağı oturumların yanı sıra Kapadokya’da saha çalışması da yapılacak. Yeniden arama üretim sektörüne giren Shell etkinliğe “Diamond Sponsor” olarak destek veriyor. Shell uzmanlarının da katılacağı ve sunum yapacağı çalıştayda Shell Küresel Çözümler Havza Analizi Takım Lideri Dr.Olaf Podlaha ve Araştırma Danışmanı Dr. Erdem İdiz de konuşmacılar arasında yer alıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler