1. HABERLER

  2. PETROL

  3. Petrol-İş Sendikası binasının temeli törenle atıldı

Petrol-İş Sendikası binasının temeli törenle atıldı

Enerji Günlüğü - Petrol İş Sendikası Adıyaman Şubesi binasının temeli atıldı. Yavuz Selim Mahallesi Yeni Adliye arkasında Petrol İş Sendikasına...

Petrol-İş Sendikası binasının temeli törenle atıldı

Enerji Günlüğü - Petrol İş Sendikası Adıyaman Şubesi binasının temeli atıldı. Yavuz Selim Mahallesi Yeni Adliye arkasında Petrol İş Sendikasına ait binanın temel atma törenine Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, Petrol İş Sendikası Genel Başkanı Mustafa Öztakın, TPAO Adıyaman Bölge Müdürü Vekili Bedih Gümüş ve birçok derneğin başkanları katıldı. Petrol İş Sendikası Adıyaman Şubesi Başkanı Zeynal Eroğlu, mevcut binanın Adıyaman Petrol işçisinin taleplerine cevap veremediğini belirterek "Petrol işçisine, Adıyaman işçisine, Adıyaman’daki bütün emekçilere daha güzel hizmet edebilmek adına, yeni bir binamızın olmasını istedik. Bugünde yeni binamızın temelini atıyoruz. Ben bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bu binanın hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan ise yaptığı konuşmada, “Büyük çalışmalar içerisinde olan, ülkemizin tek güzide kuruluşu olan, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığının bu seviyeye gelmesinde büyük emekleri olan işçilerimizin kurmuş olduğu bu binanın Adıyaman’a kazandırılmasına en çok ben sevineceğim. Ben bunun için emeği geçen herkese teşekkür ediyor ve bu binanın hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler