1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. TAPO ENH bakım onarım işi yaptıracak

TAPO ENH bakım onarım işi yaptıracak

TPAO, Adıyaman Bölge Müdürlüğü bünyesinde bulunan sahalarındaki enerji nakil hatlarının bakım, onarım ve revizyon işlerini yaptıracak.

TAPO ENH bakım onarım işi yaptıracak

Enerji Günlüğü - TPAO, Adıyaman Bölge Müdürlüğü bünyesinde bulunan sahalarındaki enerji nakil hatlarının bakım, onarım ve revizyon işlerini yaptıracak.  

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Adıyaman Bölge Müdürlüğüne ait tüm üretim sahalarının enerji nakil hatlarının (ENH) bakım, onarım ve revizyon işlerini yaptırmak üzere açık usulde ihale yapacak. 

İhale 30 Eylül 2021 günü saat 15.30’da, TPAO Genel Müdürlüğü, Tedarik ve Lojistik Daire Başkanlığı, 6. Kat, Toplantı Salonu, Söğütözü Mahallesi, 2180. Cadde, No: 10, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. İhalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif, en düşük fiyat esasına göre belirlenecek.

İhale evrakı TPAO’nun web sitesinden indirilebilecek veya eposta ile talep edilebilecek. İsteklilerin ihaleye katılabilmek için şartname bedeli olan 400 TL’yi bankaya yatırmaları; ayrıca iş deneyimi evrakı ile benzer iş tecrübesi edindiğini gösteren evrakı da ibraz etmeleri gerekecek. 

Tekliflerin en geç 30 Eylül 2021 günü, saat 15.30’a kadar, TPAO Genel Müdürlüğü, Yeni İhale Salonu’na elden verilmesi ya da posta yoluyla ulaştırılmış olması gerekiyor. 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler