1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. TEİAŞ Ankara’da XLPE güç kablosu bağlantı işi yaptıracak

TEİAŞ Ankara’da XLPE güç kablosu bağlantı işi yaptıracak

Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ), Ankara Balgat’ta XLPE güç kablo bağlantısı işini ihale edecek.

TEİAŞ Ankara’da XLPE güç kablosu bağlantı işi yaptıracak

Enerji Günlüğü - Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi (TEİAŞ), Ankara Balgat’ta XLPE güç kablo bağlantısı işini ihale edecek.

TEİAŞ, Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası’ndan, Yenilenebilir Enerji Entegrasyonu Projesi kapsamında temin ettiği ikrazın bir kısmıyla 154 kV Çiğdem-Balgat Yeraltı Çapraz Bağlı Polietilen (XLPE) Güç Kablo Bağlantısı işini yaptırmak üzere ihale yapacak. Uluslararası rekabete açık olan ihale, Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası’nın Tek Aşamalı İhale Prosedürleri’ne göre yürütülecek. 

İhale konusu işin ve ihtiyaç duyulacak malzemenin kapsamı şöyle bildirildi; 154 kV çapraz bağlı polietilen (XLPE) izoleli güç kabloları ve aksesuarları, fiber optik kablolar ve aksesuarları, bunların testi, nakliyesi, teslimi, gümrükteki gerekli hizmetler ve sahadaki depolama, mühendislik ve projelendirme hizmetleri, kurulumun tamamlanması, konstrüksiyon, tesis/yapım, süpervizyon, inşaat işleri, devreye alma, saha testleri ve 154 kV yeraltı kablo bağlantısı işi. 

İhale, 05 Ekim 2019 tarihinde, saat 10:00’da Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi, Sefer Kul Toplantı Salonu, Nasuh Akar Mahallesi, Türk Ocağı Caddesi, No: 2, Giriş Katı, Çankaya, Ankara, Türkiye adresinde yapılacak. 

İhale dokümanı, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi, Ticaret Dairesi Başkanlığı, Nasuh Akar Mahallesi, Türk Ocağı Caddesi, No: 2, Kat: 15, Oda no: 15030, Çankaya, Ankara, Türkiye adresinde, Müdür Yardımcısı Bilal Çırak’tan; bankaya yatırılması gereken KDV dahil 1.500 TL veya 250 USD karşılığında, temin edilebilecek. 

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi, Sefer Kul Toplantı Salonu, Nasuh Akar Mahallesi, Türk Ocağı Caddesi, No: 2, Giriş Katı, Çankaya, Ankara, Türkiye adresine, 150.000 Euro ya da muadili serbest döviz kuru değerinde geçici teminat ile birlikte teslim edilecek. 

Önceki ve Sonraki Haberler