1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. UEDAŞ çalışanlarını sahada ziyaret etti

UEDAŞ çalışanlarını sahada ziyaret etti

UEDAŞ, her yıl Kasım ayının ikinci haftası yapılması planlanan ve bu yıl ilki gerçekleşen Enerji Çalışanları Haftasını sahada kutladı.

UEDAŞ çalışanlarını sahada ziyaret etti

Enerji Günlüğü - UEDAŞ, her yıl Kasım ayının ikinci haftası yapılması planlanan ve bu yıl ilki gerçekleşen Enerji Çalışanları Haftasını sahada kutladı.

Limak Enerji Grubu bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti faaliyetlerini sürdüren Uludağ Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi'nin (UEDAŞ) Genel Müdürü Gökay Fatih Danacı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez tarafından ilan edilen Enerji Çalışanları Haftası’nın ilk yılında, elektrik dağıtımında 7/24 esasıyla çalışan arıza, onarım ve bakım ekiplerini sahada ziyaret etti.

ONLAR BİZİM GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLARIMIZ

Enerji sektöründe 470 binin üzerinde çalışan olduğunu belirten Gökay Fatih Danacı, bu rakamların sadece elektrikte 80 binlere ulaştığına dikkat çekerek, “Güney Marmara’daki 4 büyük il olan Bursa, Yalova, Çanakkale ve Balıkesir’de hizmet vermekteyiz. Tüm çalışanlarımızla birlikte hep daha iyiye ulaşmak için çalışıyoruz. Ağır ve tehlikeli olarak nitelendirilen bu sektörde kesintisiz enerjiyi sürekli sağlamak adına ekiplerimiz, canla başla ve en önemlisi büyük bir özveri ile çalışmalarına devam ediyorlar. Onlar bizim görünmeyen kahramanlarımız. Tüm çalışanlarımızın Enerji Çalışanları haftasını kutluyoruz” diye konuştu.

Önceki ve Sonraki Haberler