1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Zorlu Enerji ödeme noktaları sayısını 792’ye çıkardı

Zorlu Enerji ödeme noktaları sayısını 792’ye çıkardı

Zorlu Enerji, NKolay bayileriyle hizmet verdiği ödeme noktalarının sayısını 60’a çıkarırken, Zorlu Enerji müşterilerinin faturalarını ödeyebildiği toplam ödeme noktası sayısı ise 792’ye yükseldi.

Zorlu Enerji ödeme noktaları sayısını 792’ye çıkardı

Enerji Günlüğü - Zorlu Enerji, NKolay bayileriyle hizmet verdiği ödeme noktalarının sayısını 60’a çıkarırken, Zorlu Enerji müşterilerinin faturalarını ödeyebildiği toplam ödeme noktası sayısı ise 792’ye yükseldi.

Eskişehir, Kütahya, Afyon, Uşak ve Bilecik illerinde elektrik perakende satış faaliyetlerini üstlenen Zorlu Enerji, aboneleri için hayatı kolaylaştırmak amacıyla ödeme kanalları arasına anlaşmalı bankaların yanı sıra NKolay bayilerini de kattı. Zorlu Enerji, bölgedeki NKolay bayi sayısını 60’a çıkardı. Böylece Zorlu Enerji müşterilerinin ödeme yapabileceği bayi sayısı Elekse, Faturakom, Faturamatik ve Pratik İşlem bayileriyle birlikte 792’ye yükselmiş oldu.

Zorlu Enerji aboneleri, fatura ödemelerini kredi kartı ile ödemeler hariç Zorlu Enerji’nin yetkilendirdiği tahsilat noktalarında, masraf ya da komisyon vermeden gerçekleştirebiliyor ve arzu ederlerse anlaşmalı bankalardan otomatik ödeme talimatı, internet veya telefon bankacılığı ile ATM üzerinden de ücretsiz bir şekilde işlem gerçekleştirebiliyor.

Önceki ve Sonraki Haberler