1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. İzmirgaz`dan vatandaşa doğalgaz kolaylığı

İzmirgaz`dan vatandaşa doğalgaz kolaylığı

Enerji Günlüğü - İzmirgaz, yeni devreye aldığı İnternet Evrak Kayıt Yönetim Sistemi (EKYS) ile hizmette kalite anlayışını bir adım daha öteye taşıdı.İzmirgaz...

İzmirgaz`dan vatandaşa doğalgaz kolaylığı

Enerji Günlüğü - İzmirgaz, yeni devreye aldığı İnternet Evrak Kayıt Yönetim Sistemi (EKYS) ile hizmette kalite anlayışını bir adım daha öteye taşıdı.

İzmirgaz Genel Müdür Yardımcısı Demir Koloğlu, binlerce İzmirlinin çeşitli iletişim yöntemleri ile doğalgaza geçmek üzere İzmirgaz'a başvurmasının yanı sıra mevcut abonelerin de çeşitli soru ve sorunları için yaptıkları başvuruların takibini kolaylaştırmak için EKYS sistemini işletmeye aldıklarını belirtti.

Koloğlu, “Müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızı, abonelik öncesi ve sonrası olmak üzere ikiye ayırıyoruz. Her iki durumda da şirketimize yapılan sözlü ve yazılı tüm başvuruları titizlikle değerlendiriyoruz. Geçtiğimiz yıl sözlü başvurular için oluşturduğumuz Müşteri Hizmetleri biriminden sonra bu yıl da yazılı başvurularda işlem hızını artırmak, vatandaşlarımızın dilekçelerini İzmirgaz içerisindeki takibini binamıza gelmeden hatta telefon bile açmadan oturdukları yerden yapabilmeleri için İnternet Evrak Kayıt Yönetim Sistemi'ni uygulamaya aldık” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler