1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. İzmirli serbest muhasebeci mali müşavirlere indirimli elektrik

İzmirli serbest muhasebeci mali müşavirlere indirimli elektrik

Gediz Elektrik ile İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İZSMMMO) işbirliğiyle, oda üyesi olup bağımsız çalışan 4 bin meslek mensubu 12 ay sabit birim bedelli ve indirimli elektrik kullanabilecek.

İzmirli serbest muhasebeci mali müşavirlere indirimli elektrik

Enerji Günlüğü - Gediz Elektrik ile İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (İZSMMMO) işbirliğiyle, oda üyesi olup bağımsız çalışan 4 bin meslek mensubu 12 ay sabit birim bedelli ve indirimli elektrik kullanabilecek.

Görevli elektrik tedarik şirketi olarak İzmir, Manisa, Aydın, Denizli ve Muğla başta olmak üzere Ege Bölgesi’nde ve Türkiye genelinde yaklaşık 5 milyon müşteriye elektrik tedariki sağlayan Gediz Elektrik, İZSMMMO ile önemli bir iş birliğine imza attı. İZSMMMO Başkanı Vedat Adak ile Gediz Elektrik Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gülin Sontuna tarafından açıklanan kampanya uyarınca serbest muhasebeci mali müşavirler,  ticarethane abone grubunda olan tüketim noktalarına özel 12 ay sabit birim bedelli indirimli elektrik kampanyasından faydalanabilecek.

AYLIK FATURA TUTARI 110 LİRA VE ÜZERİ OLMALI

İZSMMMO ile yapılan anlaşmadan aylık elektrik faturası 110 TL ve üzerinde olan ticarethane abone grubu müşterilerinin yararlanabileceğini vurgulayan Gediz Elektrik Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gülin Sontuna, uygulamaya ilişkin “Kampanya süresince serbest muhasebeci mali müşavirlere sunulan sabit birim bedelli aktif enerji bedeli, 12 ay boyunca sabit olarak uygulanacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen serbest muhasebeci mali müşavirler, İZSMMMO’ nun SMS ve e-posta kanalı ile ileteceği başvuru formunu doldurabilir, İZSMMMO web sitesinde yer alan anlaşmalı kurumlar sayfasından veya Gediz Elektrik web sitelerindeki form üzerinden başvurulabilirler. Kampanya başvurusu 30.06.2020 tarihine kadar yapılabilecek” dedi.

 

Önceki ve Sonraki Haberler