1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Limak Uludağ, turuncu faturayla lösemiye dikkat çekiyor

Limak Uludağ, turuncu faturayla lösemiye dikkat çekiyor

Limak Enerji Uludağ Elektrik, Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında bu hastalığa dikkat çekmek için faturalarını turuncu renkte tasarladı. Firma, binasının aydınlatmasını da turuncuya çevirdi.

Limak Uludağ, turuncu faturayla lösemiye dikkat çekiyor

Enerji Günlüğü - Limak Enerji Uludağ Elektrik, Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında bu hastalığa dikkat çekmek için faturalarını turuncu renkte tasarladı. Firma, binasının aydınlatmasını da turuncuya çevirdi. 

Limak Enerji Uludağ Elektrik, sağlık, çevre ve sosyal alandaki ihtiyaçlar doğrultusunda toplumda farkındalık yaratmak amacıyla sosyal faturalar projesine devam ediyor. Şirket, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında bu hastalığa dikkat çekmek için turuncu renkte tasarlanmış faturalarını müşterilerine ulaştırıyor. Faturalarda “Lösemi önlenebilen ve tedavi edilebilen bir hastalıktır” mesajını veren Limak Enerji Uludağ Elektrik, binasının aydınlatmasını da turuncuya çevirerek konuya dikkat çekiyor.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytaç, “Halk dilinde kan kanseri olarak bilinen Lösemi, çocukluk çağı kanserleri içinde en sık görülen hastalıklar arasında yer alıyor. Löseminin tedavi edilebilen bir hastalık olduğunu ve tedavi sonrasında hastaların normal yaşantılarına geri dönebileceklerini vurgulamak istedik. Bu bağlamda, müşterilerimize turuncu renkte tasarlanan faturalar gönderdik. Gönderdiğimiz faturalarımızda yer verdiğimiz mesajımızla da müşterilerimizin lösemi hastalığı ile ilgili bilinçlenmelerine katkı sağladık. Binamızın aydınlatmasını da löseminin rengi olan turuncu renge çevirerek, LÖSEV’e destek verdik” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler