1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. 19. IPETGAS 15-17 Mayıs`ta Ankara`da...

19. IPETGAS 15-17 Mayıs`ta Ankara`da...

Enerji Günlüğü - Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Jeofizik Mühendisleri Odası, TMMOB Petrol Mühendisleri Odası ve Türkiye Petrol...

19. IPETGAS 15-17 Mayıs`ta Ankara`da...

Enerji Günlüğü - Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği (TMMOB) Jeofizik Mühendisleri Odası, TMMOB Petrol Mühendisleri Odası ve Türkiye Petrol Jeologları Derneği tarafından düzenlenen Türkiye 19. Uluslararası Petrol ve Doğal Gaz Kongre ve Sergisi'nin (IPETGAS 2013) tarihi ve programı belli oldu. 15-17 Mayıs 2013 tarihleri arasında Ankara JW Marriott Otel ve Sergi alanlarında düzenlenecek Kongre'ye bildiri sunumu için son tarih 15 Şubat 2013 olarak belirlendi.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın onursal başkanlığı ve BOTAŞ, Türkiye Petrolleri ve MTA'nın sponsorluğunda düzenlenen IPETGAS 2013 Kongre ve Sergisi, Petrol Endüstrisi’nde çalışanların ve akademisyenlerin bilgilerini güncellemek, deneyimlerini paylaşmalarını sağlamak, politikacılar ve üst düzey bürokratların Türkiye ve yakın coğrafyasının petrol ve doğal gaz potansiyeli ile enerji arz güvenliğine ilişkin konuları tartışmak için profesyonel bir ortamda bir araya gelmelerini hedefliyor. Etkinlik hakkında ayrıntılı bilgilere www.ipetgas.org internet adresinden ulaşılabilir.

Önceki ve Sonraki Haberler