1. HABERLER

  2. KÖMÜR

  3. 699 adet maden sahası aramalara açılacak

699 adet maden sahası aramalara açılacak

MAPEG, hukuki durumu sona ermiş olan 699 adet maden sahasını aramalara açacak. 

699 adet maden sahası aramalara açılacak

Enerji Günlüğü - MAPEG, hukuki durumu sona ermiş olan 699 adet maden sahasını aramalara açacak. 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), hukuki durumları sona eren 699 adet maden sahasını aramalara açmak üzere, kapalı teklif-açık arttırma usulüyle, ikinci kez ihale yapacak. 

İhalesi yapılacak sahaların; ili, erişim numarası, ruhsat grubu, ihale şartnamesi, paftası, koordinatlı dökümleri, alanları ve ihale tarihleri MAPEG’in web sitesinde yayımlanacak olan ihale duyurusunda bildirilecek. 

İhale, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Atilla Şinasi Özdemir Konferans Salonunda yapılacak. Teklifler, ilan edilecek ihale tarihinde 09.00 ile 09.30 saatleri arasında, MAPEG Atilla Şinasi Özdemir Konferans Salonunda İhale Komisyonuna elden teslim edilecek.

İhale şartnamesi MAPEG’in web sitesinde görülebilecek. İhaleye katılmak isteyenler, bankaya yatırılması gereken 1.500 TL karşılığında katılım hakkı kazanacaklar. 

İsteklilerin, taban ihale bedelinden az olmamak kaydıyla; teklif edilen ihale bedelinin en az %20’si kadar ihale teminatı yatırması gerekecek.

Etiketler : , ,
Önceki ve Sonraki Haberler