1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Adıyaman Gölbaşı OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Adıyaman Gölbaşı OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Adıyaman Gölbaşı OSB, 2. Etap alanı için YG-AG elektrik şebekesi yapım işleri için hizmet satın alacak. 

Adıyaman Gölbaşı OSB YG-AG şebekesi yaptıracak

Enerji Günlüğü - Adıyaman Gölbaşı OSB, 2. Etap alanı için YG-AG elektrik şebekesi yapım işleri için hizmet satın alacak. 

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesindeki Gölbaşı Organize Sanayi Bölgesi’nin (OSB) Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile Gölbaşı OSB 2. Etap alanına ait yüksek gerilim (YG) ve alçak gerilim (AG) elektrik şebekesi yapım işini, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulüyle ihale edecek.

İhale, 21 Haziran 2022 günü, saat 10.00’da, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Caddesi, No: 154, 1. Kat, 159 nolu Toplantı Salonu, Çankaya, Ankara adresinde yapılacak. 

İhale konusu iş için 4.449.000 lira keşif bedeli ve 133.470 lira da geçici teminat belirlendi. İsteklilerin mali yeterlilik evrakını ve iş deneyimi belgelerini ibraz etmesi ve kazandığı takdirde işi 15 Aralık 2022 tarihine kadar tamamlaması gerekecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek.

İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cadde, No: 154, 1. Kat, 155 nolu odasında veya Adıyaman Gölbaşı Organize Sanayi Bölgesi, Müteşebbis Heyeti Başkanlığı, Cumhuriyet Mahallesi, Turan Özdemir Caddesi, Hükümet Konağı, 1. Kat, No: 25/23, Gölbaşı, Adıyaman adresinde görülebilecek ve 1.000 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu odadan temin edilebilecek.

Tekliflerin en geç ihale günü, ihale saatine kadar, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Yeni Hizmet Binası, Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı, Eskişehir Yolu, 2151. Cad., No: 154, 1. Kat, 155 nolu oda, Çankaya, Ankara adresine elden teslim edilmesi veya iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla gönderilmesi gerekiyor.

Önceki ve Sonraki Haberler