1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Adnan Menderes Üniversitesi enerji uzmanı 2 öğretim üyesi alacak

Adnan Menderes Üniversitesi enerji uzmanı 2 öğretim üyesi alacak

Adnan Menderes Üniversitesi, enerji ve enerji verimliliği uzmanı bir profesör ile alternatif enerji uzmanı bir doçenti işe alacak. 

Adnan Menderes Üniversitesi enerji uzmanı 2 öğretim üyesi alacak

Enerji Günlüğü - Adnan Menderes Üniversitesi, enerji ve enerji verimliliği uzmanı bir profesör ile alternatif enerji uzmanı bir doçenti işe alacak.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü, Söke Meslek Yüksekokulu, Elektrik ve Enerji Bölümüne bağlı Elektrik Programında görevlendirmek üzere, profesör unvanlı bir kişiyi öğretim üyesi olarak işe alacak. 

Adayların enerji veya enerji verimliliği üzerine proje yürütmüş olmaları; kristal yapılar ve analizleri konusunda çalışmalar yapmış olmaları gerekiyor. 

Üniversite, Buharkent Meslek Yüksekokulu, Elektrik ve Enerji Bölümüne bağlı Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi Programı için de bir doçent istihdam edecek. 

Doçent kadrosuna başvuracak adayların iletken polimerler ve organik bor bileşikleri konularında çalışmalar yapmış olmaları gerekiyor. 

Başvurular en geç 26 Temmuz 2021 günü mesai sonuna kadar, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Dairesi Başkanlığına şahsen yapılacak. Postayla yapılan başvurular kabul edilmeyecek.

Önceki ve Sonraki Haberler