1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Aksa Doğalgaz’a Dijital CMO Ödülü

Aksa Doğalgaz’a Dijital CMO Ödülü

Aksa Doğalgaz, Fast Company Türkiye dergisi tarafından düzenlenen Pazarlama Liderleri ’21 Ödülleri’nde, Türkiye’nin teknolojiyi kullanma ve dijital strateji konusunda en iyi CMO’ya sahip 50 şirketi arasında yer aldı.

Aksa Doğalgaz’a Dijital CMO Ödülü

Enerji Günlüğü - Aksa Doğalgaz, Fast Company Türkiye dergisi tarafından düzenlenen Pazarlama Liderleri ’21 Ödülleri’nde, Türkiye’nin teknolojiyi kullanma ve dijital strateji konusunda en iyi CMO’ya sahip 50 şirketi arasında yer aldı.

Fast Company Türkiye dergisi, dijitalleşmeyi iletişim stratejisinin içine dahil ederek bunu başarıyla hayata geçiren en iyi CMO’ya sahip 50 şirket araştırmasının sonuçlarını yayımladı. Aksa Doğalgaz, araştırma kapsamında pazarlama liderlerinin değerlendirildiği Pazarlama Liderleri 21’de ödüle layık görüldü. 

SALGIN DİJİTAL KANALLARI HIZLANDIRDI

Sir Martin Sorrell başkanlığındaki jüri tarafından gerçekleştirilen değerlendirme sonucunda Türkiye’nin teknolojiyi kullanma ve dijital strateji konusunda en iyi 50 CMO’su ödüllendirildi. Aksa Doğalgaz da salgın sürecinde dijital kanallar ve kampanyalara verdiği ağırlık ile öne çıkan şirketler arasında yer aldı. 

Covid-19 salgınının başladığı günden itibaren, insanlar için evde her odanın eşit sıcaklık ve konforda olmasının daha da önemli hale geleceği öngörüsüyle kampanyaları yavaşlatmak yerine dijital kanalların ağırlığını artırarak, hedef kitlesiyle kesintisiz iletişimi sürdüren Aksa Doğalgaz’da salgın koşullarına rağmen başarılı bir kampanya ve abone alım süreci yaşandığı belirtildi.
Aksa Doğalgaz, 27 il merkezi, 212 ilçe ve beldede abonelerine doğal gaz dağıtım hizmeti veriyor.

Önceki ve Sonraki Haberler