1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Aksa Jeneratör Pazarlama GM Abidin Volkan oldu

Aksa Jeneratör Pazarlama GM Abidin Volkan oldu

Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürlüğüne Abidin Volkan Karaçalı atandı.

Aksa Jeneratör Pazarlama GM Abidin Volkan oldu

Enerji Günlüğü - Aksa Jeneratör Pazarlama Genel Müdürlüğüne Abidin Volkan Karaçalı atandı.

Aksa Jeneratör, gelişen pazar trendlerine uygun olarak üst düzey bir atama gerçekleştirdi. 173 ülkeye ihracat gerçekleştiren ve dünyanın en büyük üç jeneratör üreticisinden biri olmayı hedefleyen Aksa Jeneratör’de Pazarlama Genel Müdürlüğü görevine Abidin Volkan Karaçalı atandı.

Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonomi Bölümünden mezun olan Karaçalı, İsviçre'de Cenevre Üniversitesi İktisadi ve Sosyal Bilimler Fakültesi'nde Şirket Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. 2006 yılında iş hayatına başlayan Karaçalı, Vestel Dış Ticaret A.Ş.'de 5 yıl süresince Satış Sorumluluğu, takip eden 5 yılda Ortadoğu, Afrika, Hindistan, Asya Pasifik, Amerika ve Uzak Doğu bölgelerini kapsayacak şekilde Bölge Satış Müdürlüğü ve son olarak 5 yıl boyunca Vestel Ticaret A.Ş.'de satış, pazarlama ve iş geliştirme faaliyetleri ağırlıklı olmak üzere Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. Fransızca ve İngilizce bilen Karaçalı, Aksa Jeneratör’ün yurt içi ve yurt dışı tüm pazarlama faaliyetlerini yürütecek.

Aksa Jeneratör Operasyon Genel Müdürlüğü görevini üstlenen Nazmi Atalay ve Aksa Jeneratör Satış ve Kiralama Genel Müdürlüğü görevini üstelenen Rıdvan Özer mevcut görevlerine devam edecek.

 

Önceki ve Sonraki Haberler