1. HABERLER

  2. DOĞALGAZ

  3. Aksa yönetiminde görev değişikliği

Aksa yönetiminde görev değişikliği

Enerji Günlüğü - Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Bölge Müdürü Güngör Ateş, Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürlüğü görevine...

Aksa yönetiminde görev değişikliği

Enerji Günlüğü - Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş. Bölge Müdürü Güngör Ateş, Aksa Malatya Doğalgaz Dağıtım A.Ş. Şirket Müdürlüğü görevine atandı.

2008 - 2019 yılları arasında Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak görev yapan Güngör Ateş, 2019 yılı itibarıyla Aksa Malatya Doğal Gaz Dağıtım A.Ş Şirket Müdürü olarak görev yapacak.

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği mezunu olan Güngör Ateş, profesyonel iş hayatına 1990 yılında İlkel Pano firmasında Fabrika Müdürü olarak başladı. Ateş, İGDAŞ’ta sırasıyla Saha Şefi, Mukavele Kesin Hesap Sorumlusu ve Saha Şefi görevlerinde çalışmıştır. 2004 yılında katıldığı Aksa Bandırma Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak görev yapan Ateş, bu görevini yürütürken ilave olarak 2005 - 2006 yılları arasında Aksa Balıkesir Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Vekaleten Bölge Müdürü, 2006 - 2008 yılları arasında Aksa Mustafakemalpaşa, Susurluk, Karacabey Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü olarak görev yapmıştır. 2008 yılında Aksa Çukurova Doğal Gaz Dağıtım A.Ş.’de Bölge Müdürü görevine başlayan Ateş, bu görevini yürütürken 2008 - 2009 yılları arasında Aksa Bilecik Bolu Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’de Vekaleten Bölge Müdürü olarak çalıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler