1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Aksa’dan hastane jeneratörü arızalarına ücretsiz bakım

Aksa’dan hastane jeneratörü arızalarına ücretsiz bakım

Aksa Jeneratör, Covid-19 salgınıyla mücadeleye destek olmak amacıyla tüm hastanelerin jeneratör arıza taleplerine ve ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat ücretsiz servis hizmeti vermeye başladı.

Aksa’dan hastane jeneratörü arızalarına ücretsiz bakım

Enerji Günlüğü - Aksa Jeneratör, Covid-19 salgınıyla mücadeleye destek olmak amacıyla tüm hastanelerin jeneratör arıza taleplerine ve ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat ücretsiz servis hizmeti vermeye başladı.

Jeneratör sektörünün önde gelen oyunucusu Aksa Jeneratör, koronavirüs salgınına karşı tüm Türkiye genelindeki hastane ve sağlık kuruluşlarının verdikleri mücadeleye destek kararı aldı. Şirket bu amaçla, jeneratör arıza talepleri ve ihtiyaçlarına 7 gün 24 saat ücretsiz servis hizmeti vermeye başladı. Bu çalışma kapsamında Aksa, Türkiye’deki tüm hastane ve sağlık kuruluşlarına ulaşıp gerekli bilgilendirmeleri yaparak ihtiyaç duymaları halinde kendilerine öncelik tanıyacak Acil Destek kodlarını paylaştı.

Aksa Jeneratör Operasyon Genel Müdürü Nazmi Atalay, virüs salgınıyla mücadele sürecinde sağlık kuruluşlarında tedavi gören hastaların enerji kesintilerinden etkilenmemelerinin büyük önem taşıdığını belirterek “Bu kapsamda; salgından etkilenen tüm hastaların tedavilerinin kesintisiz olarak devam edebilmesi için bu kuruluşlarınjeneratör arıza talepleri ve ihtiyaçları için 7 gün 24 saat ücretsiz servis desteğini açtık. Ülke genelinde tüm sağlık kuruluşları ve hastanelere gerekli bilgilendirmelerimizi geçtik. İhtiyaç duyulması halinde yerinde bakım ve müdahale hizmetlerimizi ücretsiz gerçekleştireceğiz. Büyük bir özveri ve fedakarlıkla hizmet veren tüm sağlık sektörü çalışanlarına teşekkür ederken bu zorlu günleri birbirimize kenetlenerek atlatacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler