1. HABERLER

  2. ETKİNLİKLER

  3. Alpet eğitimle iş sağlığı ve güvenliğini arttırıyor

Alpet eğitimle iş sağlığı ve güvenliğini arttırıyor

Enerji Günlüğü - Alpet Batman Depolama Tesislerinde, tesis personeli, bayii ve nakliye görevlilerinden oluşan 25 kişilik gruba ADR Genel Bilinçlendirme...

Alpet eğitimle iş sağlığı ve güvenliğini arttırıyor

Enerji Günlüğü - Alpet Batman Depolama Tesislerinde, tesis personeli, bayii ve nakliye görevlilerinden oluşan 25 kişilik gruba ADR Genel Bilinçlendirme Eğitimi verildi. 

Alpet'in sağlık emniyet, çevre ve güvenlik politikası çerçevesinde tüm Türkiye'de sürdürdüğü çalışmalar Batman Tesisleri'nde düzenlenen eğitim programıyla devam etti. Alpet Batman Depolama Tesislerinde gerçekleşen organizasyonla, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı'nca tesis personeli, bayii ve nakliye görevlilerinden oluşan 25 kişilik gruba ADR Genel Bilinçlendirme Eğitimi verildi. 

Eğitimde katılımcılara, depolama ve dolum işlemlerinden nakliyede dikkat edilecek hususlara dek tüm iş süreçleri hakkında ileri güvenlik ve bilinçlendirme çalışmaları aktarıldı. Emniyet tedbirlerinin insan ve çevre sağlığı açısından yaşamsal önemine dikkat çekilen eğitimde katılımcılar ADR saha personeli olarak iş sağlığı ve güvenliği hakkında temel bilgiler edindiler.

Genel Müdür Yardımcısı Cem Sakarya yaptığı açıklamada, “Alpet'te iş güvenliğinden taviz yok. Çalışanlarımızın ve tesislerimize gelen, hizmet sunduğumuz müşterilerimizin güvenliği birinci önceliğimizdir. Tabii ki bunların yanı sıra depolarımızın, istasyonlarımızın ve diğer tesislerimizin güvenliği için eksiksiz şekilde gereken tedbirler alınıyor. Çalışanlarımızın iş güvenliği konusundaki eğitimleri de bu yaklaşımla kesintisiz şekilde sağlanıyor” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler