1. HABERLER

  2. KARİYER/ATAMA

  3. Altınbaş Holding İK Direktörlüğü’ne Özlem Özen getirildi

Altınbaş Holding İK Direktörlüğü’ne Özlem Özen getirildi

Enerji Günlüğü - Altınbaş Holding’in İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Özlem Özen getirildi.Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası...

Altınbaş Holding İK Direktörlüğü’ne Özlem Özen getirildi

Enerji Günlüğü - Altınbaş Holding’in İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine Özlem Özen getirildi.

Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Özen, iş yaşamına 1995 yılında Altay Menkul Değerler'de broker olarak başladı. Londra King's College Psikiyatri Ensitüsü'nde Aile Terapisi yüksek lisansını tamamlayan Özlem Özen, 2001 yılı itibariyle Davranış Bilimleri Enstitüsü'nde bireysel ve kurumsal danışmanlık yapmış, 2002-2007 yıllarında da İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Psikolojik Danışmanlık Birimi Direktörü olarak görev aldı.

2007 yılında Mentor Leadership Danışmanlık şirketinde üst düzey yöneticilere koçluk yapmaya başlayan Özen, 2010 yılında Abdi İbrahim İlaç firmasında, İnsan Kaynakları alanında süreç iyileştirmeleri çalışmalarını gerçekleştirdi. 2011-2013 tarihlerinde Arkas Holding İnsan Kaynakları Direktörlüğü'nde, Sistem ve Gelişim Yönetimi konusunda çalışan Özen halen, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Örgütsel Çalışmalar doktorası yapıyor.