1. HABERLER

  2. ETKİNLİKLER

  3. Arçelik enerji verimliliğinde iki ödül aldı

Arçelik enerji verimliliğinde iki ödül aldı

Enerji Günlüğü – Arçelik Enerji Verimliliği fuarında en verimli ürün ve en verimli endüstriyel tesis ödüllerini aldı.Arçelik A.Ş., Enerji Verimliliği...

Arçelik enerji verimliliğinde iki ödül aldı

Enerji Günlüğü – Arçelik Enerji Verimliliği fuarında en verimli ürün ve en verimli endüstriyel tesis ödüllerini aldı.

Arçelik A.Ş., Enerji Verimliliği Haftası kapsamında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın düzenlediği “Sanayide Enerji Verimliliği Proje Yarışması’nda; A+++ %-10 enerji seviyesine sahip kurutucusu ile “En Verimli ürün” ve Bulaşık Makinesi İşletmesi ile “En Verimli Endüstriyel Tesis” ödüllerini aldı.

Enerji Verimliliği Haftası’nın en önemli etkinliklerinden biri olan, 8-11 Ocak tarihleri arasında WOW Convention Center’da gerçekleştirilen Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı’nda, Arçelik A.Ş. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın her yıl düzenlediği “Sanayide Enerji Verimliliği” (SENVER) Proje Yarışması’nda iki ödüle birden layık görüldü.

EN VERİMLİ ÜRÜN

Arçelik A.Ş. Enerji Verimli Ürün” kategorisinde “A+++ %-10 kurutucu” ile “En Verimli Ürün” (EVÜ) ödülünü aldı. Ödülü Arçelik A.Ş. Kurutucu İşletmesi İşletme Yöneticisi Gökhan Özgürel Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın elinden aldı.

EN VERİMLİ TESİS

Arçelik A.Ş. Bulaşık Makinesi İşletmesi “En Verimli Endüstriyel Tesis” (EVET) kategorisinde Jüri Özel Ödülü’ne layık görüldü. Ödülü Arçelik A.Ş. Bulaşık Makinesi Ürün Direktörü Haldun Dingeç, yine Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’tan aldı.