1. HABERLER

  2. ELEKTRİK

  3. Aydem faturaları PTT'ye ödenebilecek

Aydem faturaları PTT'ye ödenebilecek

Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri, kendilerine en yakın PTT şubelerinden elektrik faturalarını nakit olarak ödeyebilecek.

Aydem faturaları PTT'ye ödenebilecek

Enerji Günlüğü - Aydem Perakende ve Gediz Perakende müşterileri, kendilerine en yakın PTT şubelerinden elektrik faturalarını nakit olarak ödeyebilecek.

Ödeme kolaylığı ve müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla Ege Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketleri Aydem Perakende ve Gediz Perakende ile PTT arasında tahsilat protokolü imzalandı. Bu kapsamda enerji tüketim bedeli faturaları, tüm abone grupları için tutar ayırt etmeksizin diğer ödeme kanallarına ilave olarak PTT şubelerinden de nakit olarak ödenebileceği açıklandı.

Aydem Perakende ve Gediz Genel Müdürü Serdar Marangoz yaptığı değerlendirmede, “Müşterilerimiz için ödeme kolaylığı ve müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla PTT ile önemli bir iş birliğine imza attık. Müşterilerimiz, PTT şubesinin bulunduğu her yerde herhangi bir masraf veya komisyon ödemeksizin fatura ödeme işlemi nakit olarak gerçekleştirebilecek” dedi. 

İlgili Haberler